Poznań: + 48 61 22 23 997        Warszawa: + 48 22 506 52 42
Sommerrey & Partners Sommerrey & Partners

Bartosz Bednarek

radca prawny

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.  Od 2017 roku pozostaje członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie nieruchomości, obsługując kompleksowo deweloperów, właścicieli nieruchomości oraz pozostałe podmioty w zakresie prawa cywilnego rzeczowego, prawa administracyjnego oraz prawa karnego. Świadczone usługi koncentrują się w szczególności na rozwiązywaniu sporów właścicielskich oraz sąsiedzkich, obsłudze procesów inwestycyjnych, bieżącym wsparciu działalności gospodarczej związanej z posiadaniem nieruchomości i reprezentowaniem klientów przed sądami oraz organami administracji publicznej.

W obszarze jego aktywności zawodowej pozostają również zagadnienia związane z prawem upadłościowym oraz restrukturyzacyjnym, a także reprezentacja klientów w postępowaniach karnych.

Uczestnik licznych szkoleń z zakresu szeroko rozumianego compliance, zakończonych uzyskaniem certyfikatów potwierdzających jego wiedzę i kwalifikacje.

W trakcie studiów był Wolontariuszem w Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej UAM, w której zajmował się sprawami z zakresu prawa karnego.

Jego pasją są żeglarstwo, tenis ziemny oraz historia.

W kancelarii zajmuje się obsługą klientów zagranicznych, posługując się językiem angielskim.

Kontakt


+48 61 102 11 00

Kontakt z ekspertem
×

Jeśli potrzebujesz wsparcia ekspertów, wypełnij poniższy formularz kontaktowy

Zobacz wszystkich ekspertów
pl   en