Poznań: + 48 61 22 23 997        Warszawa: + 48 22 506 52 42
Sommerrey & Partners Sommerrey & Partners

Wojciech Kruk

aplikant radcowski

W czerwcu 2018 r. ukończył stacjonarne studia prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracę magisterską poświęconą procedurze zmiany płci, napisał w Katedrze Prawa Cywilnego, Handlowego i Ubezpieczeniowego pod kierownictwem prof. UAM dr hab. Joanny Haberko. Od stycznia 2019 roku jest aplikantem radcowskim przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. W 2019 r. uzyskał dyplom ukończenia z wynikiem bardzo dobrym podyplomowych studiów prawa pracy na Uniwersytecie Warszawskim.

Praktykę zawodową rozpoczął na II roku studiów w kancelarii adwokackiej, gdzie wspierał adwokatów i aplikantów w redagowaniu pism procesowych oraz czynnościach administracyjnych. W roku 2017 rozpoczął pracę w kancelarii adwokacko-radcowskiej, w której zajmował się kompleksową obsługą prawną dużego podmiotu z branży motoryzacyjnej. Jest również autorem artykułów z zakresu prawa pracy, prawa ochrony środowiska oraz prawa cywilnego, publikowanych na portalu prawno-motoryzacyjnym.

Z kancelarią Sommerrey & Partners związany jest od 2019 r. Zajmuje się przede wszystkim sprawami z zakresu prawa cywilnego oraz prawa pracy. Wspiera również zespół prowadzący spory dotyczące kredytów frankowych.

Posługuje się biegle językiem angielskim oraz w stopniu komunikatywnym językiem niemieckim.

Czas wolny spędza aktywnie, biegając lub grając w piłkę nożną. Odpoczywa najchętniej na sali kinowej. Urlop przeznacza na podróże i zwiedzanie świata.

Kontakt


+48 61 222 51 84

Kontakt z ekspertem
×

Jeśli potrzebujesz wsparcia ekspertów, wypełnij poniższy formularz kontaktowy

Zobacz wszystkich ekspertów
pl   en