Poznań: + 48 61 22 23 997        Warszawa: + 48 22 506 52 42
Sommerrey & Partners Sommerrey & Partners

Remigiusz Pytlik

doradca podatkowy / adwokat

Adwokat wpisany na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu. Doradca podatkowy wpisany na listę Krajowej Izby Doradców Podatkowych pod nr 12106.

Ukończył prawo na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Absolwent studiów podyplomowych Podatków i Skarbowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz Studium Prawa Brytyjskiego i Prawa Unii Europejskiej Uniwersytetu w Cambridge.

Wiceprzewodniczący Oddziału Wielkopolskiego Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Członek Zespołu Ekspertów do spraw Karnych Skarbowych przy Krajowej Radzie Doradców Podatkowych. Członek Komisji Praw Człowieka przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu.

Wykładowca w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.

Jego zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół prawa gospodarczego i podatkowego, ze szczególnym uwzględnieniem postępowań podatkowych, kontroli podatkowych i celno-skarbowych.

W swojej pracy zajmuje się także bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych. Doradza przedsiębiorcom w zakresie optymalizacji podatkowej oraz projektach związanych z sukcesją przedsiębiorstw.

Reprezentuje podatników w postępowaniach przed organami podatkowymi, wojewódzkimi sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Obrońca w sprawach karnych i karnoskarbowych, w postępowaniach przed organami ścigania, sądami powszechnymi oraz Sądem Najwyższym.

Kontakt


+48 61 222 51 80

Kontakt z ekspertem
×

Jeśli potrzebujesz wsparcia ekspertów, wypełnij poniższy formularz kontaktowy

Zobacz wszystkich ekspertów
pl   en