Adam Rajewski

adwokat / doradca podatkowy / of counsel

Adwokat, doradca podatkowy, wykładowca Wielkopolskiej Izby Adwokackiej i były wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

Posiada bogate doświadczenie w reprezentowaniu przedsiębiorców w kontrolach i postępowaniach podatkowych oraz przed sądem administracyjnym. Z sukcesami broni podatników w sprawach karnych skarbowych.

Specjalizuje się w podatkach dochodowych i podatku VAT. Wspiera przedsiębiorców zarówno w bieżącym doradztwie podatkowym, jak i reorganizacjach i transakcjach M&A.

Wdraża w firmach procedury przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML), a także prowadzi szkolenia i audyty w tym zakresie.

Wielokrotny uczestnik konsultacji publicznych prowadzonych przez Ministerstwo Finansów, w tym aktywny członek I Forum MDR.

Język: angielski