Agnieszka Grzegorzewska

asystentka

Studentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, na kierunku Administracja ze specjalizacją „Zarządzanie kryzysowe”.

Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach administracyjnych w różnych branżach. Pracowała między innymi w Urzędzie Miasta Poznania w dziale egzekucji, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w Poznaniu w dziale rachunkowości, a także w kancelariach notarialnych na stanowisku asystentki notariusza. Praktyka pozwoliła jej zdobyć szerokie doświadczenie w zakresie administracji, które dobrze wykorzystuje przy prowadzeniu sekretariatu Kancelarii.

Uwielbia podejmować nowe wyzwania, dzięki którym może poszerzać swoje zdolności – aktualnie zaczęła naukę języka ukraińskiego.

Wolny czas najchętniej spędza aktywnie – na basenie i siłowni. Jej hobby to aranżacja wnętrz.

Język: angielski.