Poznań: + 48 61 22 23 997        Warszawa: + 48 22 506 52 42
Sommerrey & Partners Sommerrey & Partners

Alicja Ejchart

prawnik

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2022 roku obroniła pracę magisterską przygotowywaną w Zakładzie Postępowania Karnego pt. „Karnoprocesowa dopuszczalność dowodów uzyskanych z użyciem tortur lub innego nieludzkiego bądź poniżającego traktowania w świetle orzecznictwa ETPC”. Stypendystka na Uniwersytecie Maltańskim. 

Oprócz prawa jej drugą pasją jest matematyka. Jest absolwentką Wydziału Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu. Na kierunku matematyka w 2018 obroniła pracę z zakresu logiki klasycznej, a w 2022 roku na kierunku analiza i przetwarzanie danych obroniła pracę dotyczącą algorytmów w systemach wyborczych.

W trakcie studiów praktykę zdobywała m.in. w Parlamencie Europejskim w Brukseli oraz w poznańskich kancelariach prawnych. Była także wolontariuszem w uniwersyteckiej poradni prawnej w dziale prawa karnego.

W wolnym czasie uwielbia podróżować. Pasjonatka nurkowania głębinowego, żeglowania oraz aktywnego spędzania czasu. Miłośniczka zwierząt.

Język: angielski

Kontakt


+48 61 222 51 87

Kontakt z ekspertem
×

Jeśli potrzebujesz wsparcia ekspertów, wypełnij poniższy formularz kontaktowy

Zobacz wszystkich ekspertów
pl   en