Poznań: + 48 61 22 23 997        Warszawa: + 48 22 506 52 42
Sommerrey & Partners Sommerrey & Partners

Kamila Jakubowska-Banaszak

radca prawny / mediator sądowy

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Radca Prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

Jako radca prawny specjalizuje się w dziedzinie prawa rodzinnego, w szczególności w sprawach o rozwód, separację, alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem, ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej oraz o podział majątku. Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym oraz procedurze cywilnej, w szczególności w sprawach z zakresu nieruchomości, obsługi prawnej procesów inwestycyjno-budowlanych.

Mediator sądowy w sporach cywilnych i gospodarczych, szczególnie w sprawach związanych z własnością intelektualną, sporami na tle procesów inwestycyjno-budowlanych, odszkodowaniami komunikacyjnymi, medycznymi oraz finansami, a także w mediacji rodzinnej, szczególnie w konfliktach na tle alimentów, kontaktów z dziećmi i podziału majątku.

Decyzją Prezesa Sądu Okręgowego w Poznaniu została wpisana na listę stałych mediatorów sądowych. Członek Komisji w Ośrodku Mediacyjnym przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu mediacji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Laureatka Kryształowego Serca Radcy Prawnego w roku 2017 za działalność pro bono.

Posiada uprawienia do zasiadania jako członek rad nadzorczych wydane przez Ministra Skarbu Państwa.

Prywatnie, założycielka i Prezes Zarządu Stowarzyszenia 100 Kobiet Pomaga Poznań.

Jest miłośniczką wszelkich form aktywności na świeżym powietrzu – szczególnie lubi biegać i jeździć na rowerze. Uwielbia podróże i czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi.

 

Język: angielski

Kontakt


+48 61 222 51 80

Kontakt z ekspertem
×

Jeśli potrzebujesz wsparcia ekspertów, wypełnij poniższy formularz kontaktowy

Zobacz wszystkich ekspertów
pl   en