Poznań: + 48 61 22 23 997        Warszawa: + 48 22 506 52 42
Sommerrey & Partners Sommerrey & Partners

Klaudia Dzieweczyńska

adwokat / mediator sądowy

Ukończyła aplikację adwokacką przy Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej w Poznaniu. Od 2017 r. była wpisana na listę adwokatów w Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej. Z uwagi na drogę i zainteresowania zawodowe, działalność jako adwokat zakończyła z końcem lutego 2024 r., zmieniając samorząd zawodowy.

Od początku marca 2024 r. wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu.

Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i handlowym oraz prawie i procesie budowlanym. Posiada także spore doświadczenie w sprawach rodzinnych oraz z zakresu ubezpieczeń społecznych i prawa pracy.

W kręgu jej zawodowych zainteresowań pozostają także alternatywne metody rozwiązywania sporów. Od 2018 r. wpisana na listę mediatorów w Centrum Mediacyjnym przy Naczelnej Radzie Adwokackiej oraz listę stałych mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Stypendystka na Uniwersytecie w Bergen, Norwegia. Studia ukończyła w 2013 r., broniąc pracę magisterską z zakresu transgranicznego przeniesienia siedziby spółki.

Przygotowanie do kompleksowego świadczenia usług prawnych, uzyskała pracując w renomowanych poznańskich kancelariach.

Języki: angielski, w tym także angielski prawniczy (ILEC – C1).

Kontakt


+48 61 222 51 86

Kontakt z ekspertem
×

Jeśli potrzebujesz wsparcia ekspertów, wypełnij poniższy formularz kontaktowy

Zobacz wszystkich ekspertów
pl   en