Poznań: + 48 61 22 23 997        Warszawa: + 48 22 506 52 42
Sommerrey & Partners Sommerrey & Partners

Martyna Nawrocka

radca prawny

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Ukończyła prawo oraz europeistykę na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Specjalizuje się w prawie spółek handlowych. Uczestniczyła w procesach restrukturyzacji spółek prawa handlowego, w badaniach prawnych (due diligence) przedsiębiorstw, doradzała Klientom przy przekształceniach oraz transakcjach nabycia akcji czy udziałów w spółkach. Równolegle zajmuje się obsługą Klientów w zakresie ochrony danych osobowych – udziela bieżącego wsparcia, prowadzi audyty organizacji pod kątem bezpieczeństwa danych osobowych, a także przeprowadza szkolenia z tego zakresu. W kręgu jej zainteresowań znajduje się również prawo pracy, ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonowania agencji pracy tymczasowej oraz zatrudniania cudzoziemców. Brała udział w licznych audytach dokumentacji pracowniczej oraz dokumentacji związanej z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców.

Swe doświadczenie w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców, w tym w reprezentowaniu interesów Klientów w sądowych postępowaniach cywilnych, zdobywała w poznańskich kancelariach prawnych.

Interesuje się filmem i muzyką, zwłaszcza graną na żywo. Wolny czas spędza na koncertach lub spotkaniach z przyjaciółmi.

Języki: angielski

Kontakt


+48 61 222 51 82

Kontakt z ekspertem
×

Jeśli potrzebujesz wsparcia ekspertów, wypełnij poniższy formularz kontaktowy

Zobacz wszystkich ekspertów
pl   en