Powrót do wszystkich szkoleń

Konstruowanie i zabezpieczanie umów handlowych

Szkolenie

Szkolenie będzie niezwykle przydatne dla każdego, kto konstruuje i negocjuje umowy handlowe. W jasny i przystępny sposób przedstawię jak takie umowy konstruować, jakie elementy są w nich niezbędne, czy w jaki sposób można je zabezpieczyć. Udział w szkoleniu zapewni Państwu porcję konkretnej i praktycznej wiedzy.
Joanna Nowak

Dla kogo:

Handlowcy, osoby odpowiedzialne w firmie za kształtowanie treści umów oraz negocjowanie umów z kontrahentami, osoby odpowiedzialne za proces sprzedaży oraz procesy inwestycyjne, menedżerowie, członkowie zarządu, pracownicy firm windykacyjnych.

Czego możesz się spodziewać:

Uczestnicy zachęcani są do dyskusji poprzez wymianę doświadczeń i analizę konkretnych przypadków. Dzięki temu można osiągnąć wysoki stopień ich zaangażowania w trakcie szkolenie, co z kolei przekłada się na wzrost jego efektywności.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się:

Szkolenie
Konstruowanie i zabezpieczanie umów handlowych