Poznań: + 48 61 22 23 997        Warszawa: + 48 22 506 52 42
Sommerrey & Partners Sommerrey & Partners

Katarzyna Malec-Czaplicka

radca prawny

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Od lipca 2018 wpisana na listę radców prawnych. Pracę magisterską napisała z zakresu prawa zamówień publicznych, dokonując analizy struktury prawno–organizacyjnej Krajowej Izby Odwoławczej, jak również znaczenia jej orzecznictwa w zakresie kryteriów oceny ofert.

W dotychczasowej praktyce zawodowej zajmowała się przede wszystkim obsługą podmiotów gospodarczych ze szczególnym uwzględnieniem spółek osobowych oraz kapitałowych. Ponadto uczestniczyła w doradztwie w zakresie szeroko pojętej sukcesji firm jak także odpowiedzialności przedsiębiorcy z tytułu rękojmi.

Posiada bogate doświadczenie w zakresie tworzenia, opiniowania i negocjowania umów zawieranych pomiędzy przedsiębiorcami.

Swoje zainteresowania koncentruje przede wszystkim na prawie handlowym, niemniej jednak cały czas pozostaje otwarta na nowe wyzwania.

Miłośniczka wycieczek rowerowych oraz biegania – obecnie czterokrotna uczestniczka półmaratonu. Jako wolontariusz pomaga w corocznym organizowaniu największego w Polsce spotkania katolickiej młodzieży z Polski i z zagranicy.

Język: angielski

Kontakt


+48 61 222 51 83

Kontakt z ekspertem
×

Jeśli potrzebujesz wsparcia ekspertów, wypełnij poniższy formularz kontaktowy

Zobacz wszystkich ekspertów
pl   en