Poznań: + 48 61 22 23 997        Warszawa: + 48 22 506 52 42
Sommerrey & Partners Sommerrey & Partners

Rekrutacja – aplikant radcowski

W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

APLIKANTA RADCOWSKIEGO I – III roku aplikacji


Jeżeli…

… to spełniasz nasze wymagania – prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres: rekrutacja@sp-legal.pl

(koniecznie dołącz klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych)*

Co możemy zaoferować?


Niniejszym informujemy, iż podanie w dokumentach aplikacyjnych innych danych osobowych niż: imię i nazwisko, data urodzenia, adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej albo numer telefonu, wykształcenie i przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jest w pełni dobrowolne, a ich niepodanie nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania i nie spowoduje jakichkolwiek negatywnych konsekwencji. Jeżeli jednak dobrowolnie zamierzasz podać te inne dane, prosimy o dołączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie dobrowolnie do Sommerrey&Partners Kancelaria Radców Prawnych sp. p. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 62/7, 60-354 Poznań, w odpowiedzi na ofertę pracy, w celu niezbędnym do przeprowadzenia przez Sommerrey&Partners procesu rekrutacji na stanowisko aplikanta radcowskiego”.

Jeżeli Twoja zgoda obejmuje także przetwarzanie danych dla przyszłych rekrutacji prosimy o dołączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie dobrowolnie do Sommerrey&Partners Kancelaria Radców Prawnych sp. p. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 62/7, 60-354 Poznań, w odpowiedzi na ofertę pracy, w celu niezbędnym do przeprowadzenia przez Sommerrey&Partners procesu rekrutacji na stanowisko aplikanta radcowskiego, a także dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Sommerrey&Partners”.


Kontakt z ekspertem
×

Jeśli potrzebujesz wsparcia ekspertów, wypełnij poniższy formularz kontaktowy

Zobacz wszystkich ekspertów
pl   en