Powrót do wszystkich szkoleń

Podatki VAT, CIT, PIT – zmiany od 1 stycznia 2016 z uwzględnieniem rozliczeń z tytułu używania samochodu służbowego

Szkolenie

“W czasie szkolenia omówię najważniejsze zmiany w ustawach podatkowych w 2016 roku. Jest to niezwykle przydatna i praktyczna wiedza dla każdego, kto na co dzień zajmuje się tą tematyką ”
Mariusz Nowak

Dla kogo:

Szkolenie skierowane jest głównie do osób zatrudnionych w działach finansowych i księgowych, ale także dla wszystkich tych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności związane z tematyką szkolenia.

Czego możesz się spodziewać:

Uczestnicy zachęcani są do dyskusji poprzez wymianę doświadczeń i analizę konkretnych przypadków, które występują w ich codziennej pracy. Prowadzący będzie również odpowiadał na pytania spoza tematu szkolenia, jeśli takie się pojawią.

Szkolenie
ul. Zwierzyniecka 3, Poznań