Powrót do wszystkich szkoleń

Ocenianie i dyscyplinowanie pracowników. Prawne i praktyczne aspekty procesu podejmowania decyzji o rozwiązaniu z pracownikiem umowy o pracę.

Szkolenie

“Ocenianie i dyscyplinowanie pracowników jest bardzo istotnym elementem funkcjonowania pracodawców. Powinni oni znać i wiedzieć jak stosować obowiązujące przepisy, by uchronić się przed ewentualnymi negatywnymi konsekwencjami”
Marta Gałka LL.M

Dla kogo:

Szkolenie kierowane jest przede wszystkim do kadry menedżerskiej, osób zarządzających zespołem pracowników oraz osób zaangażowanych w proces oceniania, dyscyplinowania i rozwiązywania umów o pracę, a także pracowników Działów Kadr i Płac oraz Działów HR.

Czego możesz się spodziewać:

W celu angażowania uczestników zachęcani są oni do dyskusji poprzez wymianę doświadczeń i analizę konkretnych przypadków. W trakcie całego Szkolenia uczestnicy mają możliwość zadawania pytań. Ponadto:

Szkolenie
ul. Zwierzyniecka 3, Poznań