Powrót do wszystkich szkoleń

Zmiany Kodeksu pracy w 2016 roku. Nowa regulacja umów terminowych oraz uprawnień rodzicielskich

Szkolenie

“Podczas szkolenia omówione zostaną najważniejsze zmiany wprowadzane w Kodeksie pracy w ciągu 2016 roku. Znajomość aktualnych regulacji jest niezwykle istotna zarówno dla pracodawców, jak i dla osób zatrudnionych w działach kadr i HR”
Marta Gałka LL.M

Dla kogo:

Specjaliści oraz menedżerowie działów Kadr i HR, jak również wszystkie inne osoby, w których praktyce zawodowej przydatna jest specjalistyczna wiedza z zakresu prawa pracy.

Czego możesz się spodziewać:

Uczestnicy zachęcani są do dyskusji poprzez wymianę doświadczeń i analizę konkretnych przypadków. Dzięki temu można osiągnąć wysoki stopień ich zaangażowania w trakcie szkolenie, co z kolei przekłada się na wzrost jego efektywności. Ponadto:

Szkolenie
ul. Zwierzyniecka 3, Poznań