Poznań: + 48 61 22 23 997        Warszawa: + 48 22 506 52 42
Sommerrey & Partners Sommerrey & Partners

Kariera

W naszej codziennej pracy kierujemy się wartościami takimi, jak: sumienność, zespół, przedsiębiorczość i wsparcie.

Przede wszystkim tworzymy zespół – dbamy o pozytywną atmosferę pracy, wspieramy siebie nawzajem i chętnie dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem. Doceniamy także samodzielność oraz szanujemy indywidualizm każdego z nas.

Wychodzimy z przekonania, że nie samą pracą człowiek żyje. Każdy z nas ma swoje pasje i zainteresowania – dbamy o to, aby praca nie pozbawiała nas możliwości realizowania się w życiu prywatnym i osobistym.

Naszym pracownikom staramy się zapewnić warunki, w których będą mogli w jak największym stopniu rozwinąć swój potencjał, a tym samym przyczynić się do rozwoju Kancelarii. Zachęcamy pracowników do ciągłego zdobywania nowych umiejętności oraz wyznaczania i realizacji ambitnych celów.

Poszukujemy osób podzielających naszą wizję i wartości, które chętnie angażują się w realizację powierzonych zadań i są otwarte na wyzwania.

 

Aplikuj:

 

Aplikuję na stanowisko radcy prawnego / adwokata Aplikuję na stanowisko aplikanta radcowskiego Aplikuję na stanowisko pratykanta Aplikuję na potrzeby przyszłych rekrutacji

Kontakt z ekspertem
×

Jeśli potrzebujesz wsparcia ekspertów, wypełnij poniższy formularz kontaktowy

Zobacz wszystkich ekspertów
pl   en