Powrót do wszystkich szkoleń

Praktyczne aspekty wdrożenia RODO

Szkolenie

Szkolenie kierowane jest głównie do wszystkich przedsiębiorców, ponieważ niemalże każdy prowadząc działalność gospodarczą przetwarza dane osobowe w procesach takich, jak chociażby zatrudnienie, sprzedaż czy marketing.
Paulina Szweda-Bednarek
Hubert Sommerrey

Dla kogo?

Szkolenie kierowane jest głównie do przedsiębiorców, ponieważ przetwarzanie danych osobowych stanowi w dzisiejszych czasach nieodłączny element niemalże każdej działalności gospodarczej. Tematyką szkolenia mogą być zainteresowane również osoby, które po wejściu w życie RODO będą w swoich organizacjach pełnić obowiązki związane z ochroną danych osobowych oraz każdy, kto jest zainteresowany podniesieniem swoich kwalifikacji i umiejętności w tym zakresie.

W jaki sposób?

Szkolenie jest prowadzone w formie wykładów interaktywnych. W trakcie całego szkolenia uczestnicy mają możliwość zadawania pytań prowadzącym.

Cele szkolenia

Wyślij zapytanie
Szkolenie
Praktyczne aspekty wdrożenia RODO