Powrót do wszystkich szkoleń

Rewolucyjne zmiany w Kodeksie pracy w 2023 r.

Szkolenie

Celem szkolenia jest przekazanie informacji i uporządkowanie wiedzy na temat najnowszych zmian w prawie pracy.
Ewa Kozioł-Brączkowska
Martyna Nawrocka

Dla kogo?

Zmiany w systemie podatkowym w 2023 r. mają rewolucyjny charakter. Nie sposób wskazać obszaru, którego reformy nie dotyczą. Część zmian weszła już w życie od 1 stycznia tego roku, kolejne będą wchodzić sukcesywnie w najbliższych miesiącach. Dlatego chcemy je Państwu przybliżyć, pokazać szanse i zagrożenia oraz podzielić  się pierwszymi doświadczeniami związanymi z ich funkcjonowaniem. Szkolenie to będzie interesujące zarówno dla osób zatrudnionych w działach finansowych i księgowych przedsiębiorstw, jak i dla każdego z kadry zarządzającej przedsiębiorstw w każdej branży.

W jaki sposób?

Szkolenie jest prowadzone w formie wykładów interaktywnych. W celu angażowania uczestników zachęcani są oni do dyskusji poprzez wymianę doświadczeń oraz analizę konkretnych przypadków. Wykład oparty jest na najnowszych przepisach prawa, interpretacjach urzędowych a także na orzecznictwie sądowym. Proponowane case study odnoszą się przy tym do doświadczeń prowadzącego. Przy omawianiu planowanych zmian pokazywać będziemy na przykładach jakie będą one miały znaczenie dla naszego przedsiębiorstwa czy planowanej inwestycji. Wskazujemy na szanse i zagrożenia – pokazujemy bezpieczne rozwiązania.

Cele szkolenia

Celem szkolenia jest przedstawienie uczestnikom wiedzy na temat uchwalonych oraz planowanych zmian w prawie podatkowym, tych które pojawiły się w trakcie roku bieżącego, wchodzących w życie w 2019 roku, a także tych planowanych, nad którymi ustawodawca jeszcze pracuje. Program szkolenia obejmuje zmiany dotyczące niemal wszystkich obszarów podatkowych, w tym Ordynację podatkową ustawy o podatkach dochodowych, ustawę o VAT, podatek PCC, i wiele innych pokrewnych zagadnień.

Nowelizacje prawa pracy 2023 – wprowadzenie.
Co się zmienia w Kodeksie pracy? – ogólne omówienie zmian uchwalonych i planowanych na 2023.

Praca zdalna.

Kontrola trzeźwości pracowników.

Procedowana nowelizacja kodeksu pracy – wdrożenie dyrektyw UE.

Szkolenie
Rewolucyjne zmiany w Kodeksie pracy w 2023 r.
Centrum Szkoleniowe Młyńska 12
Poznań
29 marca 2023
Cena   750 PLN netto za osobę