Poznań: + 48 61 22 23 997        Warszawa: + 48 22 506 52 42
Sommerrey & Partners Sommerrey & Partners

What we do

We invite you to familiarize yourself with our services.
In each field, which we do, we have a team of experienced and qualified experts.

Tarcza antykryzysowa

Do czasu ustąpienia w Polsce skutków pandemii COVID-19 (koronawirus), w Kancelarii powołany został ekspercki zespół prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, którzy pomagają Klientom skorzystać ze środków publicznych oferowanych przez państwo, preferencyjnych warunków podatkowych i in. (tzw. „tarcza antykryzysowa”), w celu ochrony prowadzonej przez nich działalności gospodarczej.

Podstawowym celem zespołu jest proponowanie każdemu Klientowi indywidualnych rozwiązań opartych nie tylko o normy „tarczy antykryzysowej”, ale również przepisy prawa restrukturyzacyjnego czy propozycje sektora prywatnego, przykładowo takie jak wakacje kredytowe oferowane przez banki i inne instytucje finansowe, aby w jak największym zakresie ochronić pracowników, ich wynagrodzenia oraz zabezpieczyć płynność finansową Klienta do czasu ustąpienia skutków pandemii.

Mając na uwadze fakt, że nowe zalecenia, przepisy i interpretacje wydawane są przez władzę wykonawczą z dużą częstotliwością, zespół na bieżąco analizuje ich treść w celu aktualizacji rekomendacji zaproponowanych lub aktualnie tworzonych dla naszych Klientów.

Kancelaria sama jest przedsiębiorstwem i dobrze wiemy, jak istotną rolę w sytuacji spadku obrotów czy utraty płynności finansowej odgrywa czas, dlatego zlecenia dotyczące „tarczy antykryzysowej” realizowane są priorytetowo, aby indywidualnie opracowana rekomendacja trafiła do Klienta jak najszybciej i równie szybko została wdrożona.

Jak możemy Państwu pomóc?: 


Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym zakresie to zapraszamy serdecznie do kontaktu:

+48 61 22 23 997

kancelaria@sp-legal.pl

Our experts

Hubert Sommerrey
attorney-at-law / mediator / managing partner

+48 61 225 48 70
Wojciech Kruk
trainee attorney-at-law

+48 61 222 51 84

Contact with expert
×
Show all experts
pl   en