Sommerrey & Partners partnerem merytorycznym VIII Forum Gospodarczego Metropolii Poznań

W dniach 21-22 kwietnia 2015 roku w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się VIII Forum Gospodarcze Metropolii Poznań, którego partnerem merytorycznym jest Kancelaria Sommerrey & Partners.

24 marca 2015

Wspólnie z Fundacją Sukcesja zajęliśmy się organizacją panelu dyskusyjnego na temat problematyki związanej z sukcesją przedsiębiorstw rodzinnych. Nasz panel odbędzie się w środę 22 kwietnia w godzinach 10:00 – 12:00.

Panel

Pełny tytuł organizowanego przez nas panelu brzmi:

Scenariusze sukcesji w firmie lub majątku rodzinnym okiem ekspertów – od strony praktycznej, prawnej i teoretycznej

Przed przystąpieniem do właściwej dyskusji, swoją prelekcję na temat sukcesji wygłosi mecenas Hubert Sommerrey. Będzie mówił między innymi o prawnych aspektach procesu przekazywania przedsiębiorstwa młodszemu pokoleniu, możliwych zagrożeniach i korzyściach, jakie płyną z odpowiedniego planowania sukcesji.

Gość specjalny

Gościem specjalnym w trakcie panelu będzie Pan Wojciech Kruk, który podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu prowadzenia rodzinnego biznesu i planowania procesów sukcesyjnych. Jego uwagi mogą stać się inspiracją i drogowskazem dla przedsiębiorców, którzy zastanwawiają się jeszcze nad tym, czy warto odpowiednio wcześnie przygotowywać się do przekazania firmy kolejnemu pokoleniu.

Wstęp na Forum jest bezpłatny – wystarczy zarejestrować się TUTAJ

Wszelkie informacje na temat Forum znajdziecie TUTAJ

Bieżące informacje dotyczące forum i nie tylko znajdziecie także na naszych profilach w sieciach społecznościowych

ikona_facebook LinkedIn_icon

Przedsiębiorco, przygotuj się – obowiązkowy split payment już od 1 listopada!
Aport własności intelektualnej a podatek dochodowy od osób prawnych
E–Składka czyli zmiany w płatnościach do ZUS od 1 stycznia 2018 roku