Poznań: + 48 61 22 23 997        Warszawa: + 48 22 506 52 42
Sommerrey & Partners Sommerrey & Partners
   Powrót do wszystkich artykułów

Rola sygnalistów w ochronie podmiotów zbiorowych. Webinar w czwartek 8 grudnia o godzinie 11:00.

1 grudnia 2022

Zapraszamy na bezpłatny webinar: Rola sygnalistów w ochronie podmiotów zbiorowych.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 8 grudnia o 11:00.

Zapisy >>> https://zapis.specfile.pl/08122022

Dlaczego warto wziąć udział w tym spotkaniu?

Mecenas Hubert Sommerrey opowie o tym, jak wygląda odpowiedzialność podmiotów zbiorowych obecnie oraz jakie zmiany w tym zakresie przewiduje nowelizacja ustawy o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych, a także – jaka będzie rola wdrożenia w podmiocie zbiorowym systemów do zgłaszania naruszeń w kontekście zwolnienia tego podmiotu z odpowiedzialności na gruncie znowelizowanej ustawy.

Agenda spotkania:

Powiemy także o tym, jak ułatwić proces przyjmowania zgłoszeń od sygnalistów dzięki dedykowanemu narzędziu do ich obsługi.

Prelegenci:

Hubert Sommerrey, Radca prawny, Partner Zarządzający w Sommerrey & Partner

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu, Partner Zarządzający w Sommerrey & Partners Kancelaria Radców Prawnych Sp. k., odpowiedzialny za wyznaczanie kierunków rozwoju Kancelarii. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu Kancelarią. Swoje doświadczenie zawodowe budował także pracując na rzecz instytucji finansowych oraz zasiadając w radach nadzorczych spółek akcyjnych. Dzięki połączeniu umiejętności z dziedziny obsługi prawnej klientów korporacyjnych, praktycznej wiedzy z zakresu zarządzania oraz znajomości nowych technologii, wspiera przedsiębiorców we wdrażaniu niezbędnych procedur i narzędzi umożliwiających ocenę ryzyka prowadzonej działalności i podejmowanie odpowiednich decyzji biznesowych. Certyfikowany Compliance Officer I Stopnia.

Katarzyna Abramowicz, Radczyni prawna, CEO Specfile.pl, CEO Sygnanet.pl

Radczyni prawna, była przedstawicielka KIRP w Brukseli. Od ponad 20 lat wraz z ojcem Zbigniewem tworzy rozwiązania technologiczne, które ułatwiają życie milionom Polaków (Przelewy24, Bilety24, Specfile, Specprawnik, Sygnanet). Prelegentka największych konferencji o tematyce legaltech i cybersecurity, mentorka Women in Law oraz Global Legal Hackathon, laureatka 50 najbardziej kreatywnych w biznesie, nominowana do nagrody European Women of Legal Tech 2020, wykładowczyni SWPS.

Zapraszamy!  Zapisy >>> https://zapis.specfile.pl/08122022

Patronat nad wydarzeniem objęli Wolters Kluwer i Lex Hub.Może Cię zainteresować również:
Sukcesja przedsiębiorstw – filmy z panelu dyskusyjnego
Zasady reprezentacji przez profesjonalnego pełnomocnika w oparciu o umowę zlecenia, obejmującej stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.
Kontrowersyjne zmiany w procedurze karnej – cz. 1

Kontakt z ekspertem
×

Jeśli potrzebujesz wsparcia ekspertów, wypełnij poniższy formularz kontaktowy

Zobacz wszystkich ekspertów
pl   en